SG73W3ATTE564K
MFR.Part #
SG73W3ATTE564K
JLCPCB Part #
C4086671
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS