SR732HTTER866F
MFR.Part #
SR732HTTER866F
JLCPCB Part #
C2600871
Description
-55℃~+150℃ 750mW 866mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS