SR733ATTER232F
MFR.Part #
SR733ATTER232F
JLCPCB Part #
C2601797
Description
-55℃~+150℃ 1W 232mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS