RN73R1JTTD1522D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1522D10
JLCPCB Part #
C3987196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS