RK73G1ETTP5361C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5361C
JLCPCB Part #
C4250139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS