SR733ATTE2R80F
MFR.Part #
SR733ATTE2R80F
JLCPCB Part #
C2601549
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS