RN73H1ETTP1371F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1371F10
JLCPCB Part #
C2545775
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS