SG73S2ERTTD4R7J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4R7J
JLCPCB Part #
C6222625
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS