RK73B1JRTTD222G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD222G
JLCPCB Part #
C2598331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS