SR733ATTE4R99F
MFR.Part #
SR733ATTE4R99F
JLCPCB Part #
C4069390
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS