RK73H1ERTTP8201D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP8201D
JLCPCB Part #
C4001983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS