RK73B2ETTD223J
MFR.Part #
RK73B2ETTD223J
JLCPCB Part #
C830171
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS