RN73H2ETTD5173F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5173F50
JLCPCB Part #
C4211332
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS