SR733ATTE3R00F
MFR.Part #
SR733ATTE3R00F
JLCPCB Part #
C2601641
Description
-55℃~+150℃ 1W 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS