SG73S1JRTTD1743F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1743F
JLCPCB Part #
C6483803
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS