SG73S1JRTTD5493D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD5493D
JLCPCB Part #
C5894814
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS