SR732HTTE9R76F
MFR.Part #
SR732HTTE9R76F
JLCPCB Part #
C2600894
Description
-55℃~+150℃ 750mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS