SR732HTTER576F
MFR.Part #
SR732HTTER576F
JLCPCB Part #
C4232043
Description
-55℃~+150℃ 576mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS