SR73W2HTTER976F
MFR.Part #
SR73W2HTTER976F
JLCPCB Part #
C2600856
Description
-55℃~+150℃ 750mW 976mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS