SR73W2HTTER866F
MFR.Part #
SR73W2HTTER866F
JLCPCB Part #
C4336473
Description
-55℃~+150℃ 750mW 866mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS