RN73H1JTTD8760C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8760C10
JLCPCB Part #
C4268494
Description
-55℃~+155℃ 100mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS