HV732HRTTE754G
MFR.Part #
HV732HRTTE754G
JLCPCB Part #
C7206173
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS