SR732HTTE4R75F
MFR.Part #
SR732HTTE4R75F
JLCPCB Part #
C2600881
Description
-55℃~+150℃ 4.75Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS