SR732HTTER162F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732HTTER162F
JLCPCB Part #
C2601358
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 162mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS