HV733ATTE6802F
MFR.Part #
HV733ATTE6802F
JLCPCB Part #
C4186618
Description
-55℃~+155℃ 1W 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS