RK73H1HTTC39R0D
MFR.Part #
RK73H1HTTC39R0D
JLCPCB Part #
C7343255
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS