RN731ETTP6981F25
MFR.Part #
RN731ETTP6981F25
JLCPCB Part #
C4057001
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS