SG73P2ATTD3602F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3602F
JLCPCB Part #
C4040675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS