SR73W2HTTE82LJ
MFR.Part #
SR73W2HTTE82LJ
JLCPCB Part #
C4240726
Description
-55℃~+150℃ 750mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS