SR732HTTE2R67F
MFR.Part #
SR732HTTE2R67F
JLCPCB Part #
C2601013
Description
-55℃~+150℃ 2.67Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS