SG73G1JTTD2152C
MFR.Part #
SG73G1JTTD2152C
JLCPCB Part #
C6481050
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS