SR732ETTDR768F
MFR.Part #
SR732ETTDR768F
JLCPCB Part #
C4110574
Description
-55℃~+150℃ 500mW 768mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS