SR732BTTDR768F
MFR.Part #
SR732BTTDR768F
JLCPCB Part #
C2599712
Description
-55℃~+150℃ 333mW 768mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS