SR732ERTTDR768F
MFR.Part #
SR732ERTTDR768F
JLCPCB Part #
C6234967
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS