SR732ETTDR732F
MFR.Part #
SR732ETTDR732F
JLCPCB Part #
C2600737
Description
-55℃~+150℃ 500mW 732mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS