RN73R1JTTD3611F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3611F10
JLCPCB Part #
C4206232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.61kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS