RN73R2ETTD2710A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2710A25
JLCPCB Part #
C2611353
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS