RK73G1ERTTP6201F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP6201F
JLCPCB Part #
C6973581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS