SR732ETTD7R15F
MFR.Part #
SR732ETTD7R15F
JLCPCB Part #
C2600694
Description
-55℃~+150℃ 500mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS