RN731ETTP6570D50
MFR.Part #
RN731ETTP6570D50
JLCPCB Part #
C3926198
Description
-55℃~+155℃ 63mW 657Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS