SR732ATTD7R15F
MFR.Part #
SR732ATTD7R15F
JLCPCB Part #
C4136031
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS