SR732ETTD1R15F
MFR.Part #
SR732ETTD1R15F
JLCPCB Part #
C4291043
Description
-55℃~+150℃ 1.15Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS