SR732ETTD3R9J
MFR.Part #
SR732ETTD3R9J
JLCPCB Part #
C4278039
Description
-55℃~+150℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS