SG73P2ATTD2800F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2800F
JLCPCB Part #
C4022205
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS