SG73S1ETTP12R7D
MFR.Part #
SG73S1ETTP12R7D
JLCPCB Part #
C4325157
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS