RN73R2ETTD1803F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1803F10
JLCPCB Part #
C2604104
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS