SG73S2ERTTD561G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD561G
JLCPCB Part #
C6678552
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS