RN73R2ETTD3283C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3283C25
JLCPCB Part #
C2609848
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS