SR732ETTDR383F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ETTDR383F
JLCPCB Part #
C4289268
Package
1210
Description
-55℃~+150℃ 383mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS