SR732ETTD3R3J
MFR.Part #
SR732ETTD3R3J
JLCPCB Part #
C2600103
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS